3. Uluslararası Kapadokya Sosyal Bilimler Öğrenci Kongresi

KONGRE TARİHİ
16 Haziran - 18 Haziran 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
kapsosbil2021.ahievran.edu.tr
DAVET
Sevgili Öğrenciler,

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü olarak üçüncüsüne 16-18 Haziran 2021 tarihlerinde ev sahipliği yapacağımız Uluslararası Kapadokya Sosyal Bilimler Öğrenci Kongresi’ne geleceğin akademisyen adayları siz değerli öğrencileri davet ediyoruz. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinde sizleri ağırlamaktan onur duyarız.

Kongremizin amacı, Sosyal bilimler alanında çalışmalar yapan genç bilim sevdalılarını bir araya getirmek, tecrübe paylaşımına aracılık etmek, çalışma alanları ile ilgili konuları, alanında uzman öğretim üyelerinin moderatörlüğünde sunmalarını sağlamak ve akademik hayata hazırlamaktır.

Kongre; Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi, Aksaray Üniversitesi, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ve Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi ortaklığında düzenlenmekte ve her yıl başka bir üniversite kongreye ev sahipliği yapmaktadır.

Prof. Dr. Vatan Karakaya

Kongre Onursal Başkanı

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin