1. Uluslararası Katılımlı 2. Ulusal Hekimliğe Bütüncül Yaklaşım Kongresi-HESCON 2021

KONGRE TARİHİ
10 Temmuz - 11 Temmuz 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.hescon2021.com
DAVET
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hamidiye Tıp Fakültesinin Hekimliğe Bütüncül Yaklaşım konulu 1. Uluslararası Katılımlı 2. Ulusal Öğrenci Kongresi HeSCon2021 10-11 Temmuz 2021 tarihleri arasında çevrimiçi ortamda yapılacaktır.

Çok beğeneceğiniz bir kongreyi hep birlikte yapmak için büyük umutlar ve heyecanla yola çıktık. Aylardır devam eden çalışmalarımızla hem öğrenip hem sosyalleşeceğimiz güzel bir kongre hazırlıyoruz.

Kongre hazırlıklarımızı, bilim ışığında sizlerle buluşmanın heyecanından kaynaklanan enerjiyle yapıyoruz. Bilimi her şeyin merkezine koyduk. Bilimi Merkeze Alan Kongre dedik bu yüzden. Tıp bilimi ufukları gözükmeyen bir denizdir. Bu denizden sadece bir yudum su almak istemedik, daha azına razı olmadık. Denizler bizim olsun dedik. Bu yüzden konu ayrımı yapmadan tüm tıp konularından bahsetmek istedik.

Bilimsel programda; ülkemizden ve dünyanın çeşitli ülkelerinden bilim insanlarının katkıları ile gerçekleşecektir, bunun yanı sıra kongremizde sunacağınız sözlü bildirileri tam metin halinde online bildiri kitabı olarak yayınlanacağız.

Şimdiden ajandanıza “10-11 Temmuz tarihlerinde HeSCon2021'deyim” notunuzu düşünüz. Ailenize, arkadaşlarınıza, Hocalarınıza bu güzel haberi veriniz. Kongremizde sunacağınız posterin ve yapacağınız sunumun hazırlığına hemen başlayınız.

Yapacağımız bu kongrenin heyecanını bizlerle bölüşmek için 10-11 Temmuz tarihlerinde; HeSCon2021’e davet ediyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz. Kongremizde görüşmek üzere. Bilim ve Sağlıkla Kalın!

Elber UZUNOĞLU
Kongre Başkanı

Erdoğan ÇETİNKAYA
Sağlık Bilimleri Üniversitesi
Hamidiye Tıp Fakültesi Dekanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin