2. Uluslararası 12. Ulusal Gıda Mühendisliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
25 Kasım - 27 Kasım 2021

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.foodengcongress.org
DAVET
Değerli Katılımcılarımız,

TMMOB Gıda Mühendisleri Odası olarak her İki yılda bir düzenlediğimiz kongremizi bu sene 2. Uluslararası / 12. Ulusal Gıda Mühendisliği Kongresi adı altında, 24-26 Kasım 2021 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştireceğiz.

Her geçen yıl meslektaşlarımızın yoğun ilgisi ile gelişip büyüyen kongremiz, dünyada yaşanan pandemi süreci, Sağlık Bakanlığı’nın talimatları ve sivil toplum kuruluşlarının tavsiyeleri neticesinde siz değerli katılımcılarımızın sağlığını olumsuz etkilememesi adına hibrit (fiziki veya online katılımlı) olarak gerçekleştirilecektir. Tüm katılımcılarımızın, yerli ve yabancı bilim insanlarının dilerlerse Kongre Merkezinde oturumlara katılabilmelerine, kongre merkezinde bulunamayan katılımcılarımızın ise online olarak programı takip edebilmelerine olanak sağlayan hibrit Kongre altyapımız ile daha önceki kongrelerimizde olduğu gibi, yine çok başarılı ve verimli bir kongre gerçekleştireceğimize inanıyoruz.

Katılımcılarımızın iletişimini ve etkileşimini ön planda tuttuğumuz kongre süresince, alanında uzman bilim insanları, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri ile sektör temsilcilerinin online veya yüz yüze bir araya gelerek çalışmalarını ve görüşlerini paylaşacakları, sözlü bildiri sunumlarını içeren oturumların yer alacağı ve bilimsel poster sergisinin yanı sıra güncel konuların tartışılacağı paneller de düzenleyeceğiz.

Gıda ile ilgili gelişmeleri, sorunları değerlendirmek ve çözüm önerileri oluşturmak üzere, sektörün tüm paydaşlarıyla Kongremizde bir araya gelmek bizlere güç katacaktır.

Tüm meslektaşlarımızı düzenleme komitesi adına kongremize davet etmekten mutluluk duyuyorum.

Saygılarımla,

Yaşar Üzümcü
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin