2. Uluslararası Beslenme Obezite ve Toplum Sağlığı Kongresi

KONGRE TARİHİ
26 Aralık - 27 Aralık 2019

KONGRE ŞEHRİ
Zeytinburnu, İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Otel

KONGRE WEB SİTESİ
beslenmeobezitevetoplumsagligikongresi.org
DAVET
Sayın Uluslararası Beslenme Obezite ve Toplum Sağlığı Kongresi katılımcıları,

İstanbul Bilim ve Akademisyenler Derneğinin organize edip düzenlediği 26/27 Aralık 2019 tarihinde İstanbul-Zeytinburnu Hilton Otel’de yapılacak olan kongremizin ikinci buluşmasında beslenme, obezite ve toplum sağlığı ile ilgili çalışmalara yer verilecektir.

Yirmibirinci yüzyılın en önemli epidemik hastalıklarından olan obezite ile mücadele büyük önem taşımaktadır. Halen küresel obezite salgını ile baş edilememektedir. Beslenme alışkanlığının giderek bozulması, aktif yaşamın televizyon ve bilgisayar karşısında hareketsiz bir yaşama dönüşmesi ve obeziteye bağlı olarak ortaya çıkan hastalıklar bu yüzyıla daha fazla damgasını vuracak gibi gözükmektedir.

Kongremiz farklı disiplinlerde çalışan katılımcılara bilgi paylaşma olanağı sunmanın yanı sıra katılımcıların birbirlerini tanıma ve ortak eserler üretme olanağı da verecektir. Bilimsel tartışma ve yapıcı etkileşim için uluslararası bir forum oluşacaktır.

Kongre ana teması doğrultusunda belirlenecek olan alt başlıklar sınırlayıcı olmayacağı gibi beslenme, obezite ve toplum sağlığı temaları altında aşağıda ana başlıkları verilen her türlü konuyu içerebilecektir:

Beslenme
Obezite
Sağlık ve Spor
Diyabet
Gıda Güvenliği
Anne ve Çocuk Sağlığı
Hamilelik ve Beslenme
Obezite ve Hastalıklar
Kadın ve Obozite

Katılımcılar, belirledikleri bir konuda özel oturum oluşturabilirler.

Kongre dilleri, Türkçe ve İngilizce’dir.

Kongremizin ülkemiz ve tüm dünya bilim insanları için faydalı ve verimli geçmesini temenni eder, organizasyon komitemiz adına sizleri, İstanbul’da gerçekleşecek olan kongremize davet etmekten onur duyarız.

İstanbul- Zeytinburnu Hilton Otel’de görüşmek dileğiyle…

Prof. Dr. Sevinç YÜCECAN

Kongre Başkanı
(Yakın Doğu Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı)

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin