6. Ulusal ve 2. Uluslararası Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongresi

KONGRE TARİHİ
17 Mayıs - 19 Mayıs 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.surusagligi2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım ve Sektör Temsilcileri

Çiftlik Hayvanları Hekimliği Derneği olarak 6. Ulusal - 2.Uluslararası Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongresi’ni 17-18-19 Mayıs 2021 tarihlerinde Online olarak gerçekleştireceğiz.

Bu kararı Covid-19 virüsü sebebiyle kongremizi önce ertelemiş olmamız ve sonrasında ertelediğimiz tarihte de yine virüs sebebiyle gerçekleştiremeyecek olmamızın yanı sıra, alışagelmiş toplantılarımıza daha fazla ara vermemek ve sanal ortamda da olsa meslektaşlarımız ile bir araya gelebilmek adına almış bulunmaktayız.

Antalya’da 2018 yılında düzenlenen 5.Ulusal-1.Uluslararası Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongremize katılımcı sayımız, giderek artan bir ivme ile 800’ü aşmıştı. Aynı oranda Endüstri destekleri de gerek veteriner hekim kayıt destekleri, gerekse stand, uydu sempozyumu ve çeşitli reklamlar ile ilgi ve katılım artarak süregelmişti. Bu kongremizde de katılımcı sayısının daha fazla olacağı şimdiden öngörülmektedir. Kongrenin online olarak gerçekleştirilecek olması da katılımcı sayısının daha da katlanarak artacağını göstermektedir.

Sığır yetiştiriciliği, beslenmesi, üreme ve sağlık konularının çok yönlü ele alınacağı bu kongrede, yurt dışından ve yurt içinden alanlarında uzman birbirinden değerli konuşmacılar yer alacaktır. Küçük gruplar halinde saha sorunlarına yönelik güncel konuların yer alacağı oturumlar olacaktır. Kongrede çeşitliliği artıran sözlü ve poster bildiler arasında dereceye girenlere ödül verilecektir.

Sektörün lider toplantısı olan bu kongreye katılımcıların ilgisi, bizleri bu organizasyonların daha iyisini yapmaya teşvik etmektedir. Kongreye katılan hem çiftlik veteriner hekimlerine, hem klinisyen hekimlerin hem de akademisyenlerin yararlanacağı bir program yapmaya özen gösterilecektir.

Kongremizde bilimsel ve sahaya yönelik bilgilerin paylaşımının yanı sıra sığırcılık sektöründeki şirketlerin özel sunumları ve sanal standlarda bilgi alışverişleri, sektördeki yenilikçi gelişmeleri yakından değerlendirme fırsatı sağlayacaktır. Kongremize bugüne kadar destek veren tüm sponsorlarımıza bir kez daha teşekkür eder, bundan sonra da desteklerinin devamını temenni ederiz.

Yapılan bu davetle siz sektör paydaşlarını 6. Ulusal- 2.Uluslararası Sürü Sağlığı ve Yönetimi E-Kongresi’nde görmekten büyük memnuniyet duyacağız.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Hasan Batmaz

Çiftlik Hayvanları Hekimliği Derneği ve Düzenleme Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin