2. Uluslararası Türk Dünyası Multipl Skleroz Kongresi

KONGRE TARİHİ
13 Şubat - 16 Şubat 2020

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Cornelia Diamond Otel ve Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.mskongresi.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Geçen yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz Uluslararası Türk Dünyası Multipl Skleroz Kongresi’nin ikincisini, 13 - 16 Şubat 2020 tarihlerinde Belek, Antalya’da gerçekleştireceğiz.

Kongremizde geçen yılda da olduğu gibi nöroimmünoloji- multipl skleroz alanındaki son gelişmeler ve bunun kliniğe yansımaları ile birlikte değerlendirmeyi planlıyoruz. Kongremiz ile geçen yıl başlattığımız, ülkemizde ve Türk Dünyasında multipl skleroz hastalığının tanı ve tedavisinde güncel, akılcı, etkin ve pratik uygulamalar ile ilgili bilgi paylaşımının artırılması hedeflenmiştir. Ülkemizin dört bir yanında bulunan nöroloji uzmanları ve multipl skleroz alanında çalışan tüm paydaşlarımızın bu eğitim programına geniş bir katılım göstermesini beklemekteyiz. Ayrıca kongremize Türk dünyasındaki nörologların hem konuşmacı hem de katılımcı olması nedeniyle buralardan da geniş katılım beklemekteyiz. Kongremiz vasıtasıyla bir ilk olarak başlayan ülkemizdeki multipl skleroz alanında çalışan nöroloji uzmanları ile Türkî Cumhuriyetlerdeki meslektaşlarımızı da yeniden bir araya getirerek bu alanda işbirliği geliştirilecektir.

Kongremizin başta üniversitemiz işbirliği ve desteğiyle Türki Cumhuriyetlerdeki meslektaşlarımız için uluslararası düzeyde Multipl Skleroz alanında sürekli tıp eğitimine katkı sağlaması amaçlanmaktadır.

Şubat 2020 ayında gerçekleştireceğimiz Uluslararası Türk Dünyası Multipl Skleroz Kongresi hem üniversitemiz, hem ülkemiz, hem de Türk Dünyasında Multipl Sklerozun güncel tanı, tedavisi konusunda önemli katkılar sağlamasını umuyor ve tüm meslektaşlarımızın bu özel etkinlikte birlikte olmaktan onur ve mutluluk duyarız.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Şeref Demirkaya
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin