20. Ulusal Uyku Tıbbı Kongresi

KONGRE TARİHİ
02 Ekim - 06 Ekim 2019

KONGRE ŞEHRİ
Gayrettepe, İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Dedeman Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.uykukongresi.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım, Değerli Teknisyenlerimiz;

Bu yıl 02 - 06 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul/Gayrettepe Dedeman Otel'de birlikte olmayı planlamaktayız. 20. si düzenlenecek olan Türk Uyku Tıbbı Kongresi ve 7. si düzenlenecek olan Türk Uyku Tıbbı Tekniker ve Teknisyenliği Kongresi'nin hepimizin birlikte olacağı, uyku tıbbındaki gelişmeleri tartışacağımız bir toplantı olacağını umuyoruz. Bu bağlamda ülkemizden ve yurtdışından çok önemli bilim adamlarının bu toplantılarda bizlerle olacağını bildirmek istiyorum. Bu yıl uykunun temel işlevleri, uykuda solunum bozuklukları, uykuda hareket bozuklukları, santral nedenli hipersomniler ve insomni özellikle tartışılacak konular olacaktır. Bu nedenle değişik branşlardan hekimlerin bu kongreden çok yarar göreceğini tahmin etmekteyiz.

Bu yıl ayrıca kongremizde geri ödeme konusunda karşılaşılan sorunlar, sağlık kurulu raporlarında karşılaşılan sorunlar, özürlülük ve maluliyet bu bağlamda ele alınacaktır.

Örgütlenmesini tamamlamış olan Uyku Teknisyenliği kongresine uyku tıbbının olmazsa olmaz emekçilerine, Türk Uyku Tıbbı Derneği olarak her türlü desteği vermekteyiz. Bu kongrede de çok değerli bilim adamları uyku teknisyenliği uygulamaları hakkında deneyimlerini anlatacaklar; bunun yanı sıra uyku tekniker ve teknisyenleri de mesleki sorunlarını tartışacaklardır.

Bu yıl kongremiz İstanbul/Gayrettepe Dedeman Otel'de gerçekleşecektir. Otelin hepinizin beğeneceği ve büyük şehir merkezinde bir tesis olmasını istedik.

Bilimsel yönden bizlere destek veren oturum başkanları ve konuşmacılarımıza ve siz değerli katılımcı meslektaşlarımıza şimdiden teşekkürlerimizi sunuyoruz. Hepimize verimli, yararlı kongreler diliyorum. 02 - 06 Ekim tarihlerinde İstanbul’da buluşmak üzere…

Prof. Dr. Fuat Özgen
Türk Uyku Tıbbı Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.