3. Geriatrik Onkoloji Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
09 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Wyndham Grand İzmir Özdilek

KONGRE WEB SİTESİ
geriatrikonkolojisempozyumu2019.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Yaşlı kanser olgularında modern onkolojik tedavi uygulamaları geriatrik prensipler içerisinde özel yaklaşımlar gerektirmektedir. Bu yönüyle Geriatrik Onkoloji bilim dalı bütün dünyada hızla gelişmeye devam etmektedir. Bu alandaki gelişmeleri yakından izlemeyi ve paylaşmayı hedefleyen Geriatrik Onkoloji Derneğinin kongre ve sempozyumları sizlerin destekleriyle her yıl artan coşku ve ilgiyle gerçekleştirilmektedir. Bu yıl 3.Geriatrik Onkoloji Sempozyumu, 9 KASIM 2019 tarihinde, İzmir’de gerçekleştirilecek olup, sizleri davet etmekten büyük onur duymaktayız.

Sempozyumun ana teması “YAŞLI KANSER HASTALARINDA BİYO - PSİKO - SOSYAL SORUNLAR VE ÇÖZÜMLERİ” olarak belirlenmiştir. Yaşlı kanserli insanı hastalıkla birlikte gözlediğimiz biyolojik- özellikleri yanısıra psikolojik ve sosyal bir varlık olarak değerlendirmek, onu hastalığı kadar psikolojik ve sosyal sorunlarıyla da irdelemek durumundayız. İşte bu konuyla ilgili görüşleri tartışmak üzere sizlerle düzenlediğimiz sempozyumda buluşmak istiyoruz.

Konu ile ilgilenen meslektaşlarımızın bilgi, deneyim ve katkılarıyla gerçekleştirilecek olan bu bir günlük sempozyumda hepinizi aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız. Katılımlarınızı bekler, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla,

Sempozyum Başkanı
Prof. Dr. Mehmet Niyazi ALAKAVUKLAR

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.