21. Aile Hekimliği Araştırma Günleri

KONGRE TARİHİ
02 Mayıs - 06 Mayıs 2023

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.ailehekimligiakademisi.org
DAVET
Değerli Meslektaşımız,

Kahramanmaraş Pazarcık ve Elbistan’da meydana gelen ve 10 ili kapsayan yıkıcı etkiler yaratan deprem hepimizi derinden üzmüştür. Vefat eden yurttaşlarımıza rahmet; yaralı olanlara acil şifalar diliyoruz. Bundan sonra bir daha böyle bir acının yeniden yaşanmaması için gereken her türlü önlemin şimdiden alınmasını umuyor ve diliyoruz.

Ülkemizin yaşadığı bu felaket nedeniyle 16-18 Mart 2023 tarihlerinde yapılacak olan 21. Aile Hekimliği Araştırma Günlerini 2-6 Mayıs 2023 tarihlerine ertelemeyi gerekli gördük. ayrıca yaşanan ağır koşullar nedeniyle de 2-6 Mayıs 2023 tarihinde düzenleyeceğimiz 21. Aile Hekimliği Araştırma Günleri’ni ÇEVRİMİÇİ olarak gerçekleştireceğiz.

Gerekli duyurular sizlere hızla ulaştırılacaktır. Sizleri ÇEVRİMİÇİ 21. Aile Hekimliği Araştırma Günleri’nde aramızda görmeyi diliyoruz.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Okay BAŞAK
Aile Hekimliği Akademisi Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.