21. Nefroloji Kış Okulu

KONGRE TARİHİ
09 Mart - 12 Mart 2023

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Cornelia Diamond Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tndkisokulu.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım, 

Türk Nefroloji Derneği (TND) 21. Nefroloji Kış Okulu, 9-12 Mart 2023 tarihleri arasında Cornelia Diamond Hotel, Belek, Antalya’da düzenlenecektir. Sizlere beklentilerinizi karşılayacak bir bilimsel ve sosyal buluşma programı sunmak üzere hazırlıklarımız son hızda devam etmektedir.

Bildiğiniz gibi, Nefroloji alanındaki eğitim gereksinimlerini daha etkin şekilde karşılamak ve katılımcıların toplantıdan daha fazla yararlanmalarını sağlamak amacıyla birkaç yıl önce Nefroloji Kış Okulu’nun kapsamında değişiklikler yaptık. Toplantının hedef kitlesini, diyaliz dışı oturumlar ekleyerek genişlettik. Bu şekilde, diyaliz dışı Nefroloji konularında da, kendilerini güncellemek isteyen hekimlerin toplantıya katılımları sağlamayı amaçladık. Bu yıl, 21. Nefroloji Kış Okulu’na, her yıl olduğu gibi, Türkiye’nin her bölgesinden Nefroloji uzmanları, Nefroloji yan dal asistanları, İç Hastalıkları uzmanları ve Diyaliz hekimlerinin yoğun katılımını bekliyoruz.

Nefroloji Kış Okulu’na bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğin devamını bekliyor, TND Yönetim Kurulu adına en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Prof. Dr. Alaattin Yıldız
Türk Nefroloji Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.