İmmüno-Romatoloji Sempozyumu 2023

KONGRE TARİHİ
23 Mart - 26 Mart 2023

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Xanadu Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.immuno-romatoloji.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

İlk kez düzenlenecek olan ‘’İmmüno-Romatoloji Sempozyumu’’nu 23-26 Mart 2023 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştireceğiz.

İmmüno-Romatoloji Sempozyumu’nun hedefi, immün sistemin temel çalışma prensipleri ve kronik inflamatuvar hastalıkların immünopatogenezlerinin daha iyi anlaşılabilmesi için bilimsel tartışma ortamı oluşturmaktır. Ülkemizdeki farklı eğitim ve araştırma kurumlarında çalışan akademisyenlerin katılımı ile temel immünoloji bilgilerinin güncellenmesi yanı sıra hastalık immünpatogenezlerindeki yeni bilgiler aktarılacaktır. Romatoloji uzmanları, klinik ve temel immünoloji, dermatoloji, göz, gastroenteroloji, fizik tedavi, nefroloji, kardiyoloji ve göğüs hastalıkları uzmanlarının katılımı ile inflamasyon ve inflamatuvar hastalıkların farklı yönleri tartışılacaktır.

İnflamatuvar hastalıklarda tedavi yaklaşımlarının immünolojik hedeflere yöneldiği ve spesifik tedavilerin uygulandığı bir dönemi yaşıyoruz. Bu nedenle, ilk sempozyumun bilimsel programını, romatizmal hastalıkların immünolojisi ve yeni tedavi hedeflerinin gözden geçirilmesi şeklinde planladık. Umarım beklentilerinizi karşılayacak iyi bir toplantı gerçekleştiririz.

İmmüno-Romatoloji Sempozyumu Düzenleme Kurulu adına, katılım ve desteğiniz için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Saygılarımla

Prof. Dr. Veli YAZISIZ
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.