21. Uluslararası Metalurji ve Malzeme Kongresi-IMMC 2022

KONGRE TARİHİ
06 Ekim - 08 Ekim 2022

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.immc-mtm.com
DAVET
Değerli Arkadaşlar ve Katılımcılar,

Organizasyon Kurulu adına, 21. Uluslararası Metalurji ve Malzeme Kongresi (IMMC’2022) için sizleri İstanbul'da ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum.

Kongre, TMMOB Türkiye Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası Eğitim Merkezi'nin (METEM) daveti ile düzenlenmekte ve gerçekleştirilmektedir (6-8 Ekim 2022, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Beylikdüzü). ANKIROS/ANNOFER/ TURKCAST 2022 (Avrasya'nın en büyük metalurji buluşması, metalurji sektörlerinin önde gelen ulusal ve uluslararası kuruluş ve dernekleri tarafından desteklenen) ticaret fuarları, IMMC’2022 ile birlikte aynı kongre merkezinde gerçekleştirilecektir. Bu kongre, katılımcılara metalurji ve malzeme mühendisliği alanındaki en güncel bilgiyi ve deneyimi paylaşmak için kapsamlı bir genel bakış sunacaktır.

Bu yıl IMMC’2022’nin ana teması “küresel iklim krizi”dir. COVID 19 pandemisinin bir kez daha gösterdiği “var olan probleme karşı çözümün bilimde olduğu” gerçeğinden hareketle, kongre kapsamındaki tüm başlıklarda iklim krizine karşı çözüm önerilerini ve iklim politikalarını konuşmak, bilgi alış-verişinde bulunmak istiyoruz.

Kongrenin, yeni akademik ve/veya sanayi işbirlikleri kurmak, var olanı genişletmek, düşünmek, tartışmak, ortak sorunları ve çözümlerini paylaşmak adına küresel bir platform olacağını ümit ediyorum.

Sizlere bilimsel olarak faydalı ve keyifli bir İstanbul deneyimi diliyorum.

Prof. Dr. Gökhan ORHAN
Organizasyon Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.