21. Uluslararası Türkiye Hemofili Kongresi

KONGRE TARİHİ
26 Eylül - 28 Eylül 2024

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
turkiyehemofilikongresi.com
DAVET
Değerli Hemofili Camiası;

Ülkemizin hemofili alanında ulaştığı uluslararası üstün düzey, sağlık ve sosyal güvenlik otoritelerimizin yanı sıra yıllardır özveriyle çaba gösteren Türkiye Hemofili Derneği ile Hemofili Federasyonu’nun yaptığı çalışmalarla ve temsilcisi olduğunuz endüstri kuruluşunun katkıları ile elde edilmiştir. Hemofili topluluğu kendilerinin daha sağlıklı olmalarını ve hayat kalitelerinin artmasını sağlayan çabaları daima takdir ve minnetle hatırlamaktadır.

Kongremizi yurt içi ve dışından akademisyenlerin, dernek mensuplarının, hemofiliklerin, onların yakınlarının ve kamu kurumlarında görev yapan yetkililerin katılımı ile 26-28 Eylül 2024 tarihlerinde İstanbul’da düzenliyoruz.

Kongre Merkezi İstanbul Üniversitesi Prof. Dr. Fuat Sezgin Kongre ve Kültür Merkezi Konferans Salonu, İstanbul Üniversitesi Rektörlük Binası Toplantı Salonları ve Konaklama Oteli Crowne Plaza İstanbul – Old City Hotel’dir.

Hemofili ile ilgili tüm hekim ve sağlık personelini kongremize davet ediyoruz.

Her zamanki gibi Hemofili ve yakınları da Hemofili kongresinde farklı salonlarında güncel bilgilerden yararlanmak üzere aramızda olacaklar.

21. Uluslararası Türkiye Hemofili Kongresinde görüşmeyi dileriz.

Prof. Dr. Bülent ZÜLFİKAR
Kongre Eş Başkanı

Prof. Dr. Kaan KAVAKLI
Kongre Eş Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.