25. International RhinoCamp

KONGRE TARİHİ
25 Mayıs - 29 Mayıs 2022

KONGRE ŞEHRİ
Bodrum, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Yasmin Resort Bodrum Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.rhinocamp.org
DAVET
Sevgili meslektaşlarımız,

25. Rhinocamp’ı 25-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında Yasmin Resort Bodrum Otel’de düzenleyeceğimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

2020 yılında pandeminin hayatımıza girmesi ile pek çok şey gibi Rhinocamp’ı da ertelemek zorunda kalmıştık. 2021 yılında bir arada olabilmek ümidiyle tekrar yola çıktık ancak süreç arzu ettiğimiz gibi sonuçlanmadı ve 24. Rhinocamp’ı sıra dışı pandemi koşullarının hayatımıza kattığı yeni bir konsept olan online kongre şeklinde gerçekleştirdik.

Aradan geçen bu iki yıl özlememizi katbekat arttırdı. Bu nedenle 25-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında Bodrum’un güzel atmosferinde sizlerle yüz yüze buluşacak olmaktan dolayı büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz.

Kongre programımız; dizleri titreyerek ilk bildiri sunumlarını yapacak olan genç meslektaşlarımızdan, birçok farklı ülkeden katılacak olan alanında uzman dünyaca ünlü konuşmacılara kadar uzanan geniş bir yelpazeden oluşuyor olacak.

Sözlü veya poster olarak sunmak istediğiniz ya da Rhinocamp’ta dinleyip öğrenmek istediğiniz konuları lütfen bizlere iletin.

25-29 Mayıs 2022 tarihlerinde arzu eden tüm meslektaşlarımız ile buluşmak dileği ile,

Sevgi ve saygılarımızla,
25. Rhinocamp

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.