25. Prof. Dr. A. Lütfü Tat Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
29 Eylül - 03 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Sheraton Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.lutfutat2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız;

Türk Dermatoloji camiasının en eski ve köklü bilimsel toplantılarından birisi olan ve sizlerden büyük ilgi gören ve artık bir Ankara Klasiği haline gelen Prof. Dr. A. Lütfü Tat Sempozyumu'nun ‘’Gümüş Yılı’’nda Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi olarak ev sahipliği yapmanın heyecanını ve sevincini yaşıyoruz.

29 Eylül-3 Ekim 2021 tarihleri arasında Ankara Sheraton Otel’de gerçekleştirmeyi planladığımız XXV. Prof. Dr. A. Lütfü Tat Sempozyumu'nun dermatolojide yeniliklerin ve temel konuların alanlarında deneyimli uzmanlardan konferanslar, paneller ve kurslarla aktarıldığı, bilgi ve deneyimlerin paylaşıldığı, bilimsel yönden doyurucu bir toplantı olması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Alıştığımız sosyal hayatı durduran, alışkanlıklarımızı değiştiren, uzun, üzücü ve yorucu pandemi sürecinin ardından, sosyal açıdan da sizleri mutlu edecek, ülkemizin değişik bölgelerinde farklı kurumlarda görev yapan meslektaşlarımızın tanışma, kaynaşma ve yakın iletişimlerine vesile olacak, özlediğimiz düzende bir toplantı yapabilmeyi ümit ediyor ve çok istiyoruz.

XXV. Prof. Dr. A. Lütfü Tat Sempozyumu sizlerin katkıları ile şekil bulacak ve güzelleşecektir. Katılımınızdan güç ve onur duyacağımızı belirtirken bu son derece değerli bilimsel toplantıyı başlatan ve bugüne getiren değerli hocalarımızı saygı ve hürmetle, aramızdan ayrılanları rahmetle anıyor, 2021 sonbaharının erken ve güzel günlerinde Ankara’da buluşmak üzere saygılarımızı sunuyoruz.

Saygılarımızla,

Sempozyum Sekreteri
Prof. Dr. Bengü Nisa Akay

Sempozyum Başkanı
Prof. Dr. Nihal Kundakcı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.