Sağlık Bilimleri Üniversitesi 1. Uluslararası Anesteziyoloji ve Reanimasyon Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
03 Aralık - 04 Aralık 2021

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.anestezisempozyumu.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 1. Uluslararası Anesteziyoloji ve Reanimasyon Sempozyumu’nu sizlerin değerli katılımlarıyla 3-4 Aralık 2021 tarihinde İstanbul Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi‘nde gerçekleştireceğiz. Sempozyumlarımızın ilk üçünü ulusal düzeyde gerçekleştirdik. Anabilim dalımızın düzenlediği bir sempozyum olmasına karşın, her üçüde artan bir ilgi ve coşkuyla gerçekleşti. Bu nedenle sempozyumumuzun dördüncüsünü uluslararası düzenlemeye karar verdik. Bu yılda sizlerden aynı ilgi ve desteği bekliyoruz.

Türkiye’nin ilk sağlık temalı üniversitesi olan Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nin hem ülkemizde hem de uluslararası alanda hızlı gelişim göstermesi Anabilim Dalı olarak bizimde heyecanımızı ve gücümüzü arttırmaktadır. Yurdumuzun dört bir yanında gece gündüz zorlu koşullarda çalışan, ülkemiz sağlık hizmetine önemli katkılar sunan Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzman ve Asistanlarımız ile yılda bir kez de olsa bir araya gelerek, alanında saygın bilim insanlarıyla gerçekleştireceğimiz sempozyumun mesleğimizi daha iyi seviyelere çıkarmada bize önemli katkılar sağlayacağını düşünmekteyiz. Bu sempozyuma yurt dışından alanında saygın, bilimsel araştırmaları ile tanınan meslekdaşlarımızda katılarak bilgilerimizin güncellenmesine katkı sağlayacaklardır.

1. Uluslararası Sempozyumumuzun ana teması “Anesteziyoloji ve Reanimasyonda Zor Hasta Yönetimi” olarak belirlenmiştir. Her geçen gün gelişen Anesteziyoloji ve Reanimasyon pratiğinin tüm unsurları ile güncel konularını tartışmayı amaçlamaktadır.

Covid 19 pandemisinin halen devam etmesi nedeni ile sempozyumu hibrid olarak yapmaya karar verdik. Katılımcıların fiziki olarak katılımları için uygun mekanlar planlanmıştır. Online katılmak isteyenler içinde gereken şartlar sağlanacaktır.

Sempozyum sosyal ve bilimsel programlarında hepimizin özlediği paylaşım, etkileşim ve dostluk ortamını yaşamak için sizleri 3-4 Aralık 2021’de İstanbul‘a davet ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Prof. Dr. Osman EKİNCİ
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.