26. Ulusal Uygulamalı Girişimsel Kardiyoloji Toplantısı

KONGRE TARİHİ
25 Nisan - 28 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Kemer, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Rixos Sungate Hotel ve Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.girisimselkardiyoloji2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

26. Ulusal Uygulamalı Girişimsel Kardiyoloji Toplantısı'nın Organizasyon Komitesi ve Bilimsel Danışma Kurulu adına, sizleri 25-28 Nisan 2019 tarihleri arasında Antalya'da yapacağımız toplantımıza davet etmekten büyük onur duyuyorum.

Her yıl gerek yurt dışından gerekse yurt içinden girişimsel kardiyoloji alanında önemli çalışmaları ve uygulamaları olan bilim adamları ve operatörler bu toplantı için bir araya gelmektedirler. Tüm dünyadan önemli konuşmacı ve katılımcıları bir araya getiren bu toplantının sadece bilgi paylaşımı ve tecrübe aktarımı değil; özellikle uluslararası bağlantıların kurulduğu, genç arkadaşlarımızın ufkunu açan yurt dışı ziyaretlerine zemin hazırlayan bir platform olmasını temenni ediyoruz.

Türk Kardiyoloji Derneği Girişimsel Kardiyoloji Birliği olarak her birimiz, sizleri 26. Ulusal Uygulamalı Girişimsel Kardiyoloji Toplantısı için Antalya'da görmeyi ümit ediyoruz.

Saygılarımla,
Prof. Dr. Enver Atalar

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin