29. Ulusal Neonatoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
06 Ekim - 10 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Titanic Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.uneko2021.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Bildiğiniz gibi UNEKO-28’i Covid-19 pandemisi nedeniyle yüz yüze gerçekleştirememiş, bilimsel programımızı 4 gün boyunca 3 paralel oturum olacak şekilde hiç kısaltmadan çevrim içi olarak başarıyla gerçekleştirmiştik. Bu yıl sağlıkla bir arada olmayı dilediğimiz Ulusal Neonatoloji Kongremizi 6-10 Ekim 2021’de Antalya Titanic Otel’de düzenlemeye karar verdik.

Kongre öncesi kurslarımız ve hemşire oturumlarımızla birlikte her zaman olduğu gibi 3 ayrı salonda gerçekleştireceğimiz, konularında uzman yurt içi ve yurt dışı değerli konuşmacıların katılacağı bilimsel programımız ve geleneksel hale gelen sürprizlerimizle UNEKO-29’da sizlerle buluşmayı umuyoruz. Sizlerin sözel bildiri ve poster olarak sunacağınız bilimsel çalışmalarınızla kongremiz daha da zenginleşecek.

Her sene olduğu gibi, yenidoğana gönül veren siz değerli meslektaşlarımızın katılımı ile kongremizin çok başarılı geçeceğine, kongrenin bilimsel ve sosyal programını yine çok beğeneceğinize inanıyoruz. Ama bu kongrenin en büyük özelliği uzun bir aradan sonra yeniden bir araya gelmemiz olacak. Gerekli pandemi önlemlerinin eksiksiz sağlanacağı kongremizde sizlerle tekrar yüz yüze görüşecek olmanın heyecanıyla hepinizi UNEKO-29’a davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla,

Prof.Dr. Esin Koç
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.