3. Karadeniz Dermatolojide Yenilikler Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
07 Mayıs - 08 Mayıs 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
dermatolojideyeniliklersempozyumu.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı olarak üçüncü defa düzenleyeceğimiz 3. Karadeniz Dermatolojide Yenilikler Sempozyumu’nu, bu yıl pandemi koşullarından dolayı, 7-8 Mayıs 2021 tarihlerinde Online olarak gerçekleştireceğiz.

Alanlarında deneyimli bilim insanlarının sunumlarından oluşan konferanslar ve panellerin yanı sıra sözel ve poster bildirilerle renklenecek olan Sempozyumda amacımız hep beraber güncel bilgilere ulaşmaktır.

Bilimsel açıdan doyurucu olacağını umut ettiğimiz sempozyumumuzda siz değerli meslektaşlarımız ile birlikte olmaktan büyük mutluluk ve gurur kaynağı duyacağız. Değerli katılımlarınız ve katkılarınızla zenginleşecek olan Sempozyumumuza tüm meslektaşlarımızı davet eder ve katılımınızdan onur duyarız.

Saygılarımla,

Dr. Müge Güler Özden
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.