3. Nörobilim Kongresi

KONGRE TARİHİ
14 Aralık - 15 Aralık 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Nişantaşı Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.ucuncunorobilimkongresi.com
DAVET
Değerli Katılımcılarımız,

Disiplinler Arası Beyin Araştırmaları Derneği tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan 3. Nörobilim Kongresi, Nişantaşı Üniversitesi’nin ev sahipliğinde, 14-15 Aralık 2019’da Maslak 1453 NeoTech Kampüsünde gerçekleştirilecektir. Multidisipliner yaklaşımla hazırladığımız iki gün sürecek kongremizi bu yıl ‘Farklı Disiplinlerde Aynı Beyin’ ana temasıyla düzenliyoruz.

Kongremize katkıda bulunan davetli yetkin konuşmacılarımız ile genç araştırmacıların eğitimi amacıyla düzenlenen bir çok kurs, panel ve konferanslar ile bilgi birikimini çoğaltmayı hedefliyoruz. Böylelikle kongremizin güçlü bilimsel yönü kadar alanlar arasında iş birliği sağlanması amacıyla, sinirbilimin içeriğini kapsayan birçok bilim dalına yer vererek genç yeteneklerin bilime ve beyne olan ilgilerini artırmayı ve onlara bilgilerini ifade edebilecekleri bir ortam sunmayı istiyoruz. Ülkemizde ve tüm dünyada sinirbilimi alanında çok ciddi çalışmalar yürütülüyor.

Araştırmacılar her geçen gün bizleri yepyeni verilerle tanıştırarak sinirbilim alanında gelişmeleri yukarıya taşıyorlar. Biz de 3. Nörobilim Kongresi ile bu ivmeyi daha da yukarıya taşımayı hedefliyoruz. Araştırmacıları, genç sinirbilimcileri ve beyne ilgi duyan herkesi bu bilgi birikimini çoğaltmaya ve yeni araştırmalara vesile olması için birlikte beyin fırtınası yapmaya davet ediyoruz. Kongremize göstermiş olduğunuz ilgiye şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

Kongre Başkanları:
Prof. Dr. Erdem TÜZÜN
Prof. Dr. Elif ÖZKÖK
Prof. Dr. Uğur BATI
Prof. Dr. Yasemin GÜRSOY ÖZDEMİR
Doç .Dr. Korkut ULUCAN

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.