3. Nöronütrisyon Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
27 Mart - 28 Mart 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
onlinenoronutrisyonsempozyumu.org
DAVET
Sayın Meslektaşlarım,

Türk Nöroloji Derneği Nöronütrisyon Çalışma Grubu olarak düzenlediğimiz 3. Nöronütrisyon Sempozyumu 27-28 Mart 2021 tarihinde internet ortamında gerçekleştirilecektir.

2. Nöronütrisyon Sempozyumunu İzmir’de 07 Mart 2020’de düzenlemiştik. Bu sempozyum ülkemizde COVİD-19 Pandemisi öncesinde düzenlenmiş olan son yüz yüze bilimsel etkinliklerden birisi olmuştu. Gönül isterdi ki, o zaman olduğu gibi yüz yüze interaktif bir sempozyum gerçekleştirelim. Pandemi koşulları gereği bunu gerçekleştiremiyoruz. Ancak online olarak gerçekleşecek olan 3. Sempozyumunda da birbirinden değerli konuşmacılar, günlük pratiğinizde size katkıda bulunacak en son güncel uygulamalar hakkında bilgileri aktaracaklar. Her tür sorunuz, interaktif olarak tartışma bölümlerinde yanıt bulacak. Katkılarınızla oturumlarımız zenginleşecektir.

Nöronütrisyon alanına gönül vermiş tüm meslektaşlarımızı 3. Nöronütrisyon Sempozyumunda aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Saygılarımla

Türk Nöroloji Derneği
Nöronütrisyon Çalışma Grubu Adına
Prof. Dr. Erdem Yaka

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.