KEPAN E-Kongre 2021

KONGRE TARİHİ
12 Mart - 14 Mart 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.kepan2021.org
DAVET
Nütrisyon Camiasının Değerli Üyeleri,

Sizleri 12-14 Mart 2021 tarihlerinde yapılacak olan KEPAN E-Kongre 2021’e davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Dünyamızın içinde bulunduğu salgın ortamı nedeniyle, bu kez kongremizi “E-Kongre” olarak düzenliyoruz. Koşullar değişse de KEPAN Yönetim Kurulu olarak geçmiş yıllarda olduğu gibi 2021’de de bilimsel, başarılı ve doyurucu bir kongre düzenleme arzusundayız.

İçinde bulunduğumuz yıl hepimiz için çok farklı oldu. COVID salgını tüm yaşamımızı derinden etkiledi. Daha az evden çıktık, hastanelerde farklı koşullarda çalıştık, sosyal hayatımızı kısıtladık. Bu zor dönem hâlâ sürüyor, yeni döneme uyum sağlama uğraşısındayız. COVID’li günler bize bir şeyler de öğretti. Sevdiklerimizle, dostlarımızla bir araya gelebilmenin değerini hatırlattı. Sağlık koşullarının düzelmesi ile gelecek yıllarda fiziksel olarak bir araya gelebileceğimiz kongrelerde buluşmayı diliyoruz.

Yönetim Kurulu olarak göreve geldiğimizde geniş, uluslararası katılımlı bir kongre hayal etmiştik. Yıllardır içinde olduğumuz ESPEN yanında, PENSA üyesi olmamız sonrası Asya ve komşu ülkelere açılım planlamıştık. Bu arzumuzu sanal kongremizde olabildiğince hayata geçireceğiz.

Kongremizi önceki yıllara göre daha kısa yapacağız. Bunun yanında bazı oturumlarda salon sayısını arttıracağız. “Eğitim” temelli konuları, olgu tartışmalarını, güncel gelişmeleri de içerecek şekilde zengin bir kongre hazırlıyoruz.

Kongre sürecinde sizlerden gelecek her türlü öneriyi bekliyoruz. Değerli katkılarınızla bu zor süreçte başarılı bir kongre hedefliyoruz.

Bu duygularla tüm camiamıza KEPAN yönetim kurulu olarak sevgi ve saygılarımızı sunuyor sağlıklı günler diliyoruz.

Dr. Osman Abbasoğlu
KEPAN Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.