5. Epilepsi Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
03 Mayıs - 05 Mayıs 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Şile Garden Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.epilepsisempozyumu.org
DAVET
Sayın Meslektaşlarım,

Beşincisini düzenleyeceğimiz Epilepsi sempozyumuna katılımınız bu sene her sene olduğundan daha önemli olacak. Ekonomik koşulların giderek zorlaştığı, sponsor firmaların katkılarının azaldığı bugünlerde, hekimlerin kongre katılımlarının giderek zorlaştığını biliyoruz. Ama bilimdeki değişim ve gelişmeler kendimizi sürekli güncel tutmamızı da gerekli kılıyor.

Toplantıda sözel bildiri platformu olacak. Sempozyuma katılmak isteyen nöroloji uzmanları için burslarımız olacak. Web sayfasını takip ederek, koşulları öğrenebilirsiniz.

Bu sempozyumda, epilepsi ile ilişkili geniş bir yelpazeden konular seçtik. Ancak, çoğunlukla pratik, günlük hayata dair meselelere ağırlık verdik. Epilepsili kadın hasta, tedavide karşılaşılan zorluklar vb.

Sempozyumda görüşmek üzere...

Prof.Dr. S. Naz Yeni
Türk Epilepsi ile Savaş Derneği

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin