3. Ulusal Turizm Ekonomi ve İşletme Bilimleri Kongresi

KONGRE TARİHİ
20 Ekim - 22 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
ictebs2021.beykoz.edu.tr/tr
DAVET
Değerli Bilim İnsanları,

Beykoz Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi ve Anatolia Bilim Akademisi işbirliğinde düzenlenecek olan 3. Ulusal Turizm, Ekonomi ve İşletme Bilimleri Kongresi 20-22 Ekim 2021 tarihlerinde Beykoz/İSTANBUL’da gerçekleştirilecektir. Konferans, katılımcıların hem fiziksel hem de çevrimiçi katılımına izin verecek şekilde HİBRİT olarak düzenlenecektir. ICTEBS, Turizm, İşletme ve Ekonomi ile ilgili alanlarda araştırma yapan akademisyenler, araştırmacılar ve öğrencilere açıktır.

Kongremizin amacı; turizm, işletme ve ekonomi ile ilgili konularda çalışan akademisyenleri ve araştırmacıları bir araya getirerek, bilimsel paylaşım ve tartışmalara ortam oluşturmak, akademik çevre ile tanışma ve etkileşimde bulunma olanağı sunmaktır.

Kongremizde sunulan bildiriler ilgili kongre özet kitapçığında ve bildiri kitabında Türkçe olarak yayınlanacak olup, yazarlar tarafından talep edilmesi durumunda, gerekli bilimsel değerlendirmelere tabi tutulduktan sonra yayın şartlarını sağlayan araştırmalar, International Journal of Tourism, Economic and Business Sciences- IJTEBS, International Journal of Social and Economic Sciences ve Beykoz Akademi Dergisi (https://beykozakademi.beykoz.edu.tr/) dergilerinde makale olarak yayınlanabilecektir.

Kongremiz; siz değerli bilim insanlarının katkı, destek ve katılımları ile amacına ulaşabilecektir. Sizleri 20-22 Ekim 2021 tarihlerinde online ve/veya yüz yüze Beykoz/İSTANBUL’da ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Baki AKSU
Beykoz Üniversitesi

Güncel Özet Son Gönderim Tarihi: 30 Mayıs

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin