3. Uluslararası Bankacılık Kongresi

KONGRE TARİHİ
06 Ekim - 07 Ekim 2022

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
bankacilikkongresi.org
DAVET
Değerli Bilim İnsanı, Araştırmacı ve Bankacılar

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan “Uluslararası Bankacılık Kongresi” ulusal ve uluslararası düzeyde çok sayıda bilim insanının ve uygulamacıların katılımı ile 06-07 Ekim 2022 tarihleri arasında Türkiye Bankalar Birliği’nin ev sahipliğinde çevrim içi olarak gerçekleştirilecektir. Değerli bilim insanları ve sektör temsilcilerinin konferans ve söyleşi ile katılım sağlayacağı kongremizde sizi de aramızda görmekten ve bir arada olmaktan onur duyacağız.

Bankacılık ve finans eğitimi veren üniversiteler ile bankacılık sektörü arasındaki bağları güçlendirmek, finans sektöründeki güncel gelişmeler hakkında bilgi vermek ve akademik çalışmalar hakkında üyelerimizi bilgilendirmek amacıyla başlatılan Sektör-Akademi işbirliği çalışmaları kapsamında; Türkiye Bankalar Birliği tarafından akademisyen ve öğrencilere yönelik olarak, çevrim içi konferanslar/seminerler düzenlenmektedir. Söz konusu konferanslara akademik bir nitelik kazandırılması ile akademisyenlerimizin bilimsel yayın hazırlaması sürecine destek olunabileceği öngörülmüştür...

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.