3. Uluslararası Farklı Boyutlarıyla Sağlık Konferansı-ICDAH 2022

KONGRE TARİHİ
22 Aralık - 23 Aralık 2022

KONGRE ŞEHRİ
Çanakkale, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
icdah.holistence.com
DAVET
Alternatif turizm türlerinin en önemlilerinden birisi olan Sağlık Turizmi, toplam turizm talebi içerisinden edindiği pay ile ülke ekonomileri için oldukça önemli bir noktadadır. Kavramsal olarak bilim perspektifinden yeni bir konu gibi değerlendirilse de sağlık turizmi ve türlerinin seyahat motivasyonu olarak değerlendirilmesi oldukça eski tarihlere dayanmaktadır. Bu konferansın temel amacı sağlık turizminin gerek sektörel gerekse teknik açıdan dünü, bugünü ve geleceği ile ele alınarak, sonuçların tartışılması olacaktır.

Bu kapsamda, üçüncüsünü gerçekleştireceğimiz Uluslararası Farklı Boyutlarıyla Sağlık Konferansı’nın bu yılki ana teması, “Sağlık Turizminin Dünü, Bugünü ve Geleceği” olacaktır. 22-23 Aralık 2022 tarihlerinde hibrid olarak gerçekleştireceğimiz konferansımızda başta sağlık turizmi olmak üzere sağlık konusu ekonomiden yönetime, eğitimden sanat kadar farklı konu başlıklarında tartışılacaktır. Bu organizasyonda sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla

Konferans Organizasyon Komitesi

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.