3. Uluslararası Genç Araştırmacılar Öğrenci Kongresi-IYRSC 2021

KONGRE TARİHİ
09 Aralık - 11 Aralık 2021

KONGRE ŞEHRİ
Burdur, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
iyrsc.mehmetakif.edu.tr
DAVET
Kıymetli Öğrenci Arkadaşım,

Uluslararası Genç Araştırmacı Öğrenci Kongresi’nin üçüncüsünü 09-11 Aralık 2021 tarihleri arasında Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İstiklal Yerleşkesinde yüz yüze ve online seçenekleriyle gerçekleştirileceğini duyurmaktan ve sizleri bu bilimsel toplantıya davet etmekten onur duymaktayız.

Kongremizde; Sağlık Bilimleri, Fen Bilimleri, Eğitim Bilimleri, Sosyal Bilimler, Spor Bilimleri ve Güzel Sanatlar temel alanlarında çeşitli konferans/paneller düzenlenecektir. Siz değerleri öğrenci arkadaşlarımız da kendi alanlarınızda oluşturulacak olan oturumlarda sözel ya da poster bildirilerinizi yüz yüze ya da online olarak sunma imkanı bulabileceksiniz.

Öğrenci dostu şehir Burdur’da, öğrenci odaklı üniversitemizde akademiye ilgi duyan siz öğrencilerimizi bir araya getirerek; mevcut durum ve gelişmelerin tartışılacağı; güncel bilgiler ile geleceğe dönük çözüm önerilerinin biz gençler tarafından ortaya konulmasını amaçladığımız kongremizde sizlerle buluşmak istiyoruz. Kongremiz vesilesiyle sizleri üniversitemizin 5 yıldızlı Lavanta Tepesi kongre otelinde ağırlamaktan ve yapacağınız sunumunuzu dinleyerek akademik heyecanınıza ortak olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

3. Uluslararası Genç Araştırmacı Öğrenci Kongresine göstereceğiniz ilgiye ve desteklerinize şimdiden çok teşekkür ederiz. Kongremizde görüşmek ümidi ile sizlere esenlik ve sağlık dolu günler diliyoruz.

Gülcihan Aybike DİLEK KART
IYRSC 2021 Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin