Genç Diş Hekimliği Derneği Ulusal Öğrenci Kongresi

KONGRE TARİHİ
05 Şubat - 07 Şubat 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.gdhderkongreleri.org
DAVET
Değerli Katılımcılar,

Genç Diş Hekimliği Derneği ailesi olarak bu yıl ilkini gerçekleştireceğimiz 1.Ulusal Diş Hekimliği Öğrenci Kongresi’ne başkanlık etmekten ve sizleri aramıza davet ediyor olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyorum.

Covid-19 Pandemisi sebebiyle bu yıl 5-7 Şubat 2021 tarihleri arasında dijital platformda gerçekleştireceğimiz kongremizde dopdolu bir program ile mesleki bilgilerinizi tazeleyip diş hekimliğinin en güncel konularını yakından takip etme fırsatını evlerinizde çaylarınızı içerken bulacaksınız.

Türkiye’nin alanında uzman 25 diş hekimini üç günlük bir bilimsel programda ağırlarken öğrenci sunumları, panel ve sempozyumlar ile diş hekimliğinin güncel teknik ve ipuçları hakkında bilgi sahibi olup sosyal oturumlar ile bilimselliğe kısa aralar vereceğiz.

Bu sene ne yazık ki fiziki olarak bir araya gelememiş olsak da, kongrenin gerçekleşeceği online platform sayesinde sizlere oturum salonlarından fuaye alanlarına kadar geniş bir yelpazede gerçek bir kongre atmosferi yaşatmayı hedefledik.

Kongrenin tüm katılımcıları üç ay süre ile dijital oturumları tekrar izleyebilecek olup bu uygulamanın pandemi günlerde mesleki eğitim ve bilgi paylaşımına katkısı olacağı inancındayız.

Hem diş hekimleri hem de diş hekimliği öğrencilerinin destek ve katılımları ile gerçekleşecek olan Türkiye’nin en büyük dijital öğrenci kongresinde sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız. Kongrede bir arada olabilmek dileğiyle.

Alper Topaloğlu
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin