38. Ulusal Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Kongresi

KONGRE TARİHİ
26 Ekim - 30 Ekim 2022

KONGRE ŞEHRİ
Bodrum, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
La Blanche Island Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.norofizyoloji2022.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Türkiye Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Derneği olarak 26-30 Ekim 2022 tarihlerinde La Blanche Otel, Bodrum’da gerçekleştireceğimiz 38. Ulusal Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Kongresi’nde sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duyacağız.

Sizlerin de bildiği gibi, Covid-19 salgını nedeniyle 36. kongremizi, “1. Ulusal Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Sanal Kongresi” adıyla, 37. kongremizi ise “2. Ulusal Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Sanal Kongresi” adıyla uzaktan, “online” kongre olarak gerçekleştirmek zorunda kaldık. Bu yıl, 38. kongremizi özlediğimiz, alıştığımız tarzda bir araya gelerek yüz yüze yapacak şekilde hazırlıklarımızı sürdürüyoruz.

Kurslar, bildiriler, sempozyum, konferans ve tedavi gecelerinden oluşacak zengin bir içerikle, “sanal” geçirdiğimiz son iki yılın eksiklerini kapatacak bir kongrede hep birlikte olmayı umuyoruz. Yurtdışından katılacak konuşmacılar da bilimsel araştırmalarını ve deneyimlerini paylaşmak üzere kongre programında yer alacaklardır. Yapılan araştırma ve çalışmaların sunulacağı bildirileri teşvik etmek üzere genç araştırıcılara burs sağlanacaktır.

Kongre programı ve önemli tarihler ile ilgili ayrıntılar belirginleştikçe sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz. Güncel bilgileri www.norofizyoloji2022.org web sitemizden takip edebilirsiniz.

Kongremizde, Bodrum’da yüz yüze görüşmek dileğiyle,

Sevgi ve saygılarımla,

Kongre Düzenleme Kurulu Adına,

Prof. Dr. Mehmet Demirci
Türkiye Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.