38. Ulusal Nefroloji Kongresi ve 31. Ulusal Nefroloji Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
13 Ekim - 17 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
Girne, K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Elexus Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.nefroloji2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Nefroloji Derneği’nin 38. Ulusal Nefroloji Kongresi ile Türk Nefroloji, Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireleri Derneği’nin 31. Ulusal Nefroloji Hemşireliği Kongresi, 13-17 Ekim 2021 tarihleri arasında Elexus Hotel, Girne, K.K.T.C.’de düzenlenecektir.

Derneğimizin 50. kuruluş yılı nedeniyle görkemli bir bilimsel program ve sosyal etkinliklerle gerçekleştirmeyi planladığımız geçen yılki ulusal kongremizi, Covid-19 salgını yüzünden maalesef on-line olarak düzenlemek zorunda kaldık. Buna rağmen, sizlerin yoğun ilgisi ve neredeyse yüz yüze kongrelerimizdeki sayıya ulaşan katılımı, en iyisini yapma konusunda bizler için büyük bir motivasyon kaynağı oldu. Geçen yıl verdiğimiz kongremizi görkemli bir bilimsel ve sosyal şölen şeklinde gerçekleştirme sözünü, bu yılki kongremizde fazlasıyla yerine getirme gayreti içinde olacağız. Bu şölende sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Kapsadığı başlıklar açısından her yıl ülkemizde en çok tercih edilen toplantı olma özelliğindeki kongremizde derneğimizin çalışma grupları ve siz değerli hekim ve hemşirelerin önerileri doğrultusunda hazırlanacak olan klinik nefroloji, hipertansiyon, diyabet, diyaliz ve transplantasyon konularındaki güncel konuları kapsayan zengin bir bilimsel program, birbirinden değerli yerli ve yabancı bilim insanları tarafından katılımcılarla paylaşılacaktır. Ayrıca, kongre öncesi kurslarımız, bildiri oturumlarımız ve yarışma programlarımız bu yıl da devam edecektir. Sosyal etkinliklerimizle de Covid-19 salgını sürecinde yaşadığımız stresi birlikte atacağız. Nefroloji uzmanları, nefroloji yandal araştırma görevlileri, iç hastalıkları uzmanları, diyaliz hekimleri, hemşireleri ve teknisyenleri dahil her düzeydeki katılımcının beklentisini fazlasıyla karşılayacağını umduğumuz kongremizin, sizlerin yoğun katılımı ve aktif katkılarıyla değer kazanacağı ve bilimsel bir şölen olma şansını yakalayacağını düşünüyoruz.

Ulusal kongre ve diğer toplantılarımıza bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğin artarak devamını bekliyor ve Türk Nefroloji Derneği Yönetim Kurulu adına en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Kongremizde görüşmek ve hasret gidermek dileğiyle,

Prof. Dr. Kenan ATEŞ
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.