Eskişehir Nöroloji Günleri 2021

KONGRE TARİHİ
03 Eylül - 05 Eylül 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
online.noro-romatoloji.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

2019 yılında ilkini düzenlediğimiz Eskişehir Nöroloji Günleri toplantısında, oldukça ilgi çektiği ve devamının olmasını istedikleri için bu seneki konumuz yine Nöro-Romatoloji olacaktır. Mültipl Skleroz ve ayrıcı tanıdaki Romatolojik hastalıkların konularında uzman öğretim üyelerinin anlatımları ile ve uzun tartışma oturumları nedeniyle verimli geçeceğini düşünüyoruz. Önceki seneden farklı olarak bu sene toplantılar Cuma akşamı olgu gecesi ile başlayacak. Multipl Skleroz oturumları, Behçet, Sarkoidoz ve Sjögren oturumları olacak. Bir Romatolog ve bir Nörolog’un sunum yapacağı oturumların başında da o konuda uzman öğretim üyeleri tartışmayı yönetecek ve sonuçta evinize götürmeniz gerekli mesajları da verecektir. Uydu sempozyumlar ile de toplantımızın zenginleşeceğine inanıyorum.

Cumartesi günü tüm gün, e-poster bildirileri açık olacak. Bu sunumlar tek bir dosyadan oluşan “pdf” dosyaları şeklinde olacaktır. Bu sunumların yanı sıra sözlü sunumlar gerçekleştirilecektir. Bu sunumlar da Power Point sunumları şeklinde olacaktır. Sözel sunum oturum başkanları en iyi 6 veya 8 bildiriyi ön seçimle saptayacaklar. Pazar günü kapanış oturumu seçilen bu bildirilerin sunulduğu ayrı bir oturum olacaktır. Bu oturumda jüri tarafından en iyi sözel bildiri sunumu belirlenecektir. En iyi bildiriye 30.000 TL, üç aylık yurt dışı eğitim desteği verilecektir. Destek başka amaçla kullanılamaz ve ödül sadece sunan kişiye verilecektir, başkası adına sunum kabul edilmeyecektir. Bu nedenle sunum yapan kişinin kayıt olması gerekmektedir. Diğer detaylar web sayfasında güncellenerek yayınlanacaktır.

Sağlıklı günler dileği ile,

Prof. Dr. Nevzat Uzuner
Düzenleme kurulu adına

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.