14. Ulusal Parkinson Hastalığı ve Hareket Bozuklukları Kongresi

KONGRE TARİHİ
02 Haziran - 06 Haziran 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.parkinsonkongresi.org
DAVET
Değerli Katılımcılarımız,

Türkiye Parkinson Hastalığı Derneği olarak gerçekleştireceğimiz 14.Ulusal Parkinson Hastalığı ve Hareket Bozuklukları Kongresi, içinde bulunduğumuz koşullar sebebiyle, “Online Kongre" olarak düzenlenmesi kararı alınmıştır. 14.Ulusal Parkinson Hastalığı ve Hareket Bozuklukları Online Kongresi 3 – 6 Haziran 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Bildiğiniz gibi pandemiye rağmen tüm hareket bozukluğu hastalıklarında bilimsel birikimimiz büyük bir hızla artıyor. Bu toplantıda da Parkinson hastalığı ve diğer hareket bozukluklarının patogenezi, tanısı ve tedavisinde geldiğimiz son noktayı online ortamda tartışmayı amaçlıyoruz.

Sempozyumda da yoğun eğitim oturumları yanında, sözel ve e- poster ile katılımın ve bilimsel paylaşımın arttırılmasını hedefliyoruz. Özellikle genç meslektaşlarımıza yönelik destek ve teşvik programları düzenlemeyi planlıyoruz.

Online kongre deneyimini paylaşmak, bilimsel açıdan dopdolu ve keyifli bir zaman geçirmek dileğiyle hepinizi sempozyumumuza davet ediyoruz..

Parkinson Hastalığı Derneği Yönetim Kurulu adına

Prof. Dr. Raif Çakmur

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.