Türk Rinoloji Derneği Çevrimiçi Kongresi

KONGRE TARİHİ
17 Haziran - 19 Haziran 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.trdkongre.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri 17-19 Haziran 2021 tarihleri arasında düzenlenecek “Türk Rinoloji Derneği Çevrimiçi Kongresi”ne davet etmekten büyük bir memnuniyet ve onur duymaktayız.

Bir yılı aşkın bir süredir bütün dünyada etkili bir şekilde devam eden Covid-19 pandemisi nedeniyle çok gayret göstermemize rağmen maalesef fiziki olarak bir araya gelme şansı bulamadık. Bu nedenle alanında söz sahibi olan değerli konuşmacıların katkıları ile güncel tanı ve tedavi yaklaşımlarının ele alınmasının yanı sıra, yeni bilimsel ve teknolojik gelişmelerin paylaşılmasına fırsat verecek bir çevrimiçi bilimsel program hazırladık. Programımızda sözlü veya e-poster şeklinde yapılacak sunumlar ile ülkemizde yapılan bilimsel aktiviteler paylaşılacaktır.

Kulak Burun Boğaz Baş Boyun Cerrahisi uzmanlık alanının geleceği olan araştırma görevlilerimize olan desteğimiz bu çevrimiçi kongremizde de devam edecektir.

Sizleri Türk Rinoloji Derneği Yönetim Kurulu adına kongremize katılarak bizlere destek vermeye davet ediyoruz.

Kongre Eş Başkanı
Prof. Dr. Mustafa Gerek

Kongre Eş Başkanı
Prof. Dr. Sema Başak

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin