4. Aydın Multidisipliner Endokrin Günleri

KONGRE TARİHİ
28 Ekim - 31 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Özdere Paloma Pasha Resort Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.aydinendokringunleri2021.com
DAVET
Sayın Meslektaşlarımız,

Endokrinolojik hastalıkların konusunda deneyimli ve yetkin konuşmacıların konuşmalarıyla güncelleneceği, multidisipliner olarak bir çok farklı bilim dalını bir araya getiren 'Aydın Multidisipliner Endokrin Günleri'nin bu sene dördüncüsünü düzenliyoruz.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları BD ve Genel Cerrahi AD olarak bu amaç çerçevesinde 28-31 Ekim 2021 tarihlerinde Özdere Paloma Pasha Resort Otel'de gerçekleştirmeyi planladığımız '4. Aydın Multidisipliner Endokrin Günleri'ne, Endokrinoloji alanındaki yenilikleri güncellemek ve deneyimlerinizi bizlerle paylaşmak üzere sizleri toplantımıza davet ediyoruz.

Endokrinolojik hastalıkların farklı yönleriyle ele alınacağı, olgu sunumlarının multidisipliner olarak tartışılacağı toplantımız, sizlerin katılımı ve sözlü-poster bildirileriyle güçlenecektir.

Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Sempozyum Başkanı
Prof. Dr. Engin GÜNEY

Sempozyum Sekreterleri
Doç. Dr. Mustafa ÜNÜBOL
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Gökhan ÜNSAL

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.