Türk Çocuk Gastroenteroloji Hepatoloji ve Beslenme Derneği 3. Genç Bakış Kongresi

KONGRE TARİHİ
11 Haziran - 12 Haziran 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.gencbakis2021.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Türk Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Derneği olarak 3. Genç Bakış Kongremiz COVID-19 pandemisi sürecinin uzamasından dolayı 11–12 Haziran 2021 tarihlerinde ikinci kere tamamen çevrim içi olarak gerçekleştirilecektir.

Her zaman olduğu gibi yine amacımız gastroenteroloji, hepatoloji ve beslenme alanındaki son gelişmelerin genç akademisyen ve akademisyen adayları tarafından sunulması ve deneyimli öğretim üyelerinin eşliğinde tartışılması olacaktır. Bu toplantıların hem farklı bakış açılarını bir araya getirmesi hem de gençlerimizin akademik gelişimlerinin desteklenmesi açısından önemli olduğunu düşünüyoruz.

Çevrim içi gerçekleştirilecek olan toplantımızda dijital uygulamaların tüm avantajlarını kullanarak sizlerle buluşmayı hedefliyoruz.

Yüz yüze toplantı zenginliğinde ancak mesafeli bir şekilde birlikte olacağımız toplantımızda sağlıkla buluşmak dileğiyle.

Saygı ve sevgilerimizle,

Prof. Dr. M. Ayse Selimoğlu
Türk Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.