4. FTR Kurs Günleri Kongresi

KONGRE TARİHİ
16 Mart - 19 Mart 2023

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Granada Luxury Resort

KONGRE WEB SİTESİ
www.kursgunleri.org
DAVET
Saygıdeğer Hocalarım,
Değerli Meslektaşlarım,

Türkiye Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Derneği yönetim kurulu olarak biliyoruz ki, çok geniş bir yelpazede, farklı hastalık ve hasta gruplarına hitap eden ve diğer branşlarla sürekli diyalog halinde olmayı gerektiren bir branş için bilgili, donanımlı ve güncel olmak başarının ilk koşulu.

Buradan hareketle, 2023 yılında düzenleyeceğimiz 4. FTR KURS GÜNLERİ KONGRESİ’nde FTR branşının olmazsa olmazlarının yanı sıra, en yeni ve en güncel konuları da içeren kapsamlı bir kurs programı hazırlıyoruz. FTR Kurs Günleri’nde günlük klinik pratiğimize katkı sağlayacak konular üzerine odaklanacağız. Kurslar teorik bilgilerden ziyade uygulamaya yönelik olacaktır.

4. FTR KURS GÜNLERİ KONGRESİ’nin yenilenen formatı ve içerikleri ile sizler için çok faydalı ve verimli bir eğitim ortamı oluşturacağına inancımız tamdır.

Bu duygularla diyoruz ki;

Gelin Öğrenelim!

Prof. Dr. Kenan AKGÜN
TFTR Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.