4. Hastalıkta ve Sağlıkta Dermatoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
01 Haziran - 04 Haziran 2023

KONGRE ŞEHRİ
Diyarbakır, Türkiye
KONGRE YERİ
Radisson Blu Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
hastaliktavesagliktadermatoloji.org
KONGRE VİDEOSU
					
						DAVET
						
Değerli Meslektaşlarımız,

4. Hastalıkta ve Sağlıkta Dermatoloji Kongresi’ni (HSDK) 01-04 Haziran 2023 tarihleri arasında hep birlikte, yine toprak rengi bir diğer kültür kenti olan Diyarbakır’da gerçekleştiriyoruz. Bu kentin son yıllarda ne kadar çok değiştiğini ve geliştiğini sizlerin de görmesini çok istiyoruz.

4.HSDK’ni Diyarbakır Radisson Blue Otel’de gerçekleştirebilmek için ekipler halinde tüm hazırlıklarımız özverili çalışmalarla devam ediyor. Bu oteli de sizler için bilimsel ve sosyal anlamda en verimli şekilde kullanacağımız konusunda emin olabilirsiniz. Dolayısıyla sizleri 01-04 Haziran 2023 tarihleri arasında Diyarbakır’a bekliyoruz. Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Deri ve Zührevi Hastalıklar AD olarak, Kozmetoloji ve Dermatoloji Akademisi Derneği ile birlikte gerçekleştireceğimiz ‘4. Hastalıkta ve Sağlıkta Dermatoloji Kongresi’ nin düzenleme kurulu yine çok değerli bilim insanlarından oluşacaktır.

Her zaman yenilikçi nefeslerle planladığımız kongremizin bilimsel ve sosyal programını, yine çok iyi dengeleyerek hazırlıyoruz, yani bütün programımızı, her kongremizde olduğu gibi ‘disiplinli bir özgürlük ironisi’ temelinde yapılandırıyoruz. Daha öncekiler gibi ilmek ilmek örmeye başladığımız kongremizin geçen yıl eklenen bilimsel en yeni ilmeği, geleceğin öğretim üyelerine yönelik ‘en genç dermatologlarla dermatolojiye başlangıç’ oturumu bu yıl da gerçekleşecektir. Uzman dermatologların oturum başkanı olacağı bu oturumda, 3 veya 4ncü sene asistanları ise yine konuşmacı olarak kongremize renklerini katacaklardır.

Bu kongremizde de yine ‘ilginç ve istekli konularla ilgili ‘D-talks/Dermatoloji sohbetleri’ sizlerden gelecek öneriler ve isteklerle şekillendirilecek ve oturumlarımıza renk katacaktır. Bu konudaki önerilerinizi iletişim epostamıza gönderebilirsiniz.

Tartışmalı-çekişmeli oturumların yine kongremize ayrı bir heyecan katacağından eminiz. Kozmetik uygulamalarla ilgili sunumlarda ise temel amacımız, konuşmacılar tarafından hazırlanan videolarda detaydan çok, uygulamalarda yapmamız/yapmamamız gerekenlerin yoğunlaştırılarak verilmesini sağlamak olacaktır. Dolayısıyla bu sunumların pratik bilgi açığını kapatmaya vesile olmasını umuyoruz.

Bugüne kadar yapılmış değerli kongrelerin yüksek bilimsel düzeyine, yine farklı yollardan ulaşmak en büyük dileğimizdir. Sosyal etkinliklerle keyifli hale getirilecek kongremizin, katılımınızla var olacağının bilincinde olarak, sizleri hak ettiğiniz şekilde ağırlamak için çok çok çalışıyoruz.

01-04 Haziran 2023 tarihleri arasında Diyarbakır’a bekleniyorsunuz.

Siz yoksanız hep bir eksiğiz...

Saygı ve sevgilerimizle...

Kongre Başkanları
Prof. Dr. Bilal Doğan
Prof. Dr. Server Serdaroğlu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.