41. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
13 Kasım - 17 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Titanic Deluxe Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.kbb2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği’nin 13-17 Kasım 2019 tarihleri arasında Antalya Titanic Delux Hotel’de düzenleyeceği 41. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi’ne davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Günümüzde her alanda olduğu gibi tıp alanındaki bilgi de hızla artmakta, bunu teknolojik gelişmeler takip etmektedir. Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi alanında da her yıl önemli bir bilgi birikimi olmaktadır. Bu bilgi birikiminin paylaşılması hem araştırmacılar hem de hekimler için çok önemlidir. Ulusal kongreler bilgilerin ve deneyimlerin en yüksek düzeyde paylaşıldığı platformlardır.

Ulusal kongremiz aynı zamanda sosyal bir paylaşım platformudur. Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Camiası kongre süresince, sosyal programın da katkısıyla, birbirleriyle görüş alışverişi yapma, küçük sosyal aktiviteler düzenleme ve alumni toplantıları yapma olanağına kavuşmaktadır.

41. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi’nin bilimsel ve sosyal şöleninde görüşmek dileğiyle saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Gürsel Dursun
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Müge Özcan
Kongre Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.