7. DOD Dermatoloji Gündemi

KONGRE TARİHİ
02 Eylül - 05 Eylül 2021

KONGRE ŞEHRİ
Safranbolu, Karabük, Türkiye
KONGRE YERİ
Leyla Dizdar Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.doddermatoloji.org
DAVET
Saygıdeğer meslektaşlarımız,

Dermatoonkoloji Derneğinin iki yılda bir düzenlemiş olduğu, genel dermatoloji, immünoloji ve onkolojik dermatoloji alanındaki bilgi ve deneyimleri, yenilikleri ve son gelişmeleri aktarmayı ve paylaşmayı hedef aldığı DOD Dermatoloji Gündemi ‘nin yedincisi 2021 yılında 2-5 Eylül tarihlerinde özel bir kültür turizmi beldesi olan Karabük-Safranbolu’da yapılacaktır.

Derneğimiz her kongre için ülkemizin sıradışı kültürel ve doğal güzelliği olan bölgelerini seçmeye özen göstermektedir. Sizlerin değerli katkılarıyla bilimsel paylaşımlarımızın en üst düzeyde olduğu dinamik bir platform oluşturmanın yanısıra aynı zamanda sosyal yönü de güçlü, renkli bir kongre atmosferi yaratmayı amaçlıyoruz.

Hepimiz, yeniden bir araya gelebilmeyi ve yakınlaşmayı şiddetle özlediğimiz bu zorlu pandemi günlerini sağlıkla geçirip bir an önce bireysel ve sosyal rutinlerimize geri dönebilmeyi diliyoruz. 2021 sonbaharının en güzel ayına denk gelen kongre tarihimizin bu anlamda da bir avantaj sağlayabileceğini umut ediyoruz.

Kongremizde sizleri görmek bizi onurlandıracak, destekleriniz ise mutlu kılacaktır. Katılımlarınız ve katkılarınız için şimdiden teşekkür eder, sağlık ve esenlikler dileriz.

Düzenleme Kurulu Adına
Saygılarımızla,

Prof. Dr. İlknur Kıvanç Altunay
Kongre Eş Başkanı

Uzm. Dr. Sinan Doğan
Kongre Eş Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin