5. Ulusal İmmünoterapi ve Onkoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
13 Ekim - 17 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.immunoterapi2021.org
DAVET
Değerli meslektaşlarım,

Onkoloji ve İmmünoterapi Derneği tarafından düzenlenen ve 13 Ekim-17 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 5. Ulusal İmmünoterapi ve Onkoloji Kongresi’ne sizleri davet etmekten mutluluk duymaktayız. 2020’de COVID19 pandemisi sebebiyle online olarak gerçekleştirmek zorunda kaldığımız kongreyi, bu sene koşullar elverirse yüz yüze yapmayı planlıyoruz.

Kongremiz 13 Ekim 2021’de kurslar ile başlayacak, sonrasında 14-17 Ekim 2021 tarihleri arasında ulusal ve uluslararası konuşmacılar ile güçlü bir bilimsel program ile devam edecektir. Kongre sırasında literatürdeki son bilgileri tartışmanın yanında, Türkiye koşullarında bu bilgilerin hangilerinin güncel pratikte uygulanabileceğini de konuşulacaktır. Kongremiz bizlere alanımızla ilgili karşılaştığımız sorunları konuşup, fikir alışverişinde bulunma, çözüm üretme şansı da sağlayacaktır. Sözel bildiri oturumlarında farklı merkezlerin deneyimlerini sunulacaktır.

Onkoloji ve İmmünoterapi Derneği Yönetim Kurulu ve Kongre Bilimsel Kurulu olarak siz değerli meslektaşlarımızı 13-17 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılacak 5. Ulusal İmmunoterapi ve Onkoloji Kongresi’nde görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Hep birlikte başarılı ve verimli bir kongre geçirmemiz dileğiyle…

Saygılarımla,

Prof. Dr. Başak Oyan Uluç

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.