6. KBB de Dört Mevsim Kongresi

KONGRE TARİHİ
12 Eylül - 15 Eylül 2019

KONGRE ŞEHRİ
Kapadokya, Nevşehir, Türkiye
KONGRE YERİ
Double-Tree Hilton Hotel and Convention Center

KONGRE WEB SİTESİ
www.kbbdedortmevsim.org
DAVET
12-15 Eylül 2019 tarihleri arasında Nevşehir Kapadokya’da Double-Tree Hilton Hotel & Convention Center’da düzenlenecek olan bilim, sanat ve kültürün bütünleştiği “KBB’de Dört Mevsim” kongresi, kapsamındaki İlkbahar-“6. Soluksuz Senfoni”, Yaz-“Yüz Plastik Cerrahi”, Sonbahar-“Otoloji-Nörootoloji” ve Kış-“Baş-Boyun ve Larengoloji” konulu alt başlıklarıyla, cerrahi video sunumları, muhtelif sanat etkinlikleri ve yerli meslektaşlarımızın katılımıyla gerçekleştirilecektir ve kongremize sizleri davet etmekten büyük bir memnuniyet ve onur duyuyorum.

Kongremizde önemli ve ilgi çeken konuların yanı sıra, “Horlama ve Obstrüktif Uyku Apnesi, Yüz Plastik Cerrahi, Otoloji-Nörootoloji ve Baş-Boyun ve Larengoloji”’deki yenilikler ve sık karşılaşılan problemler olgular ve video gösterimleri eşliğinde tartışılacaktır. Amacımız sizlere deneyimli yerli konuşmacılar tarafından oluşturulmuş üst düzey bilimsel program sunabilmektir: Prof. Dr. Fazıl APAYDIN; Prof. Dr. Yıldırım BEYAZIT; Prof. Dr. Onur ÇELİK; Prof. Dr. Levent ERİŞEN; Prof. Dr. Kıvanç GÜNHAN; Prof. Dr. Günter HAFIZ; Prof. Dr. İbrahim HIZALAN; Prof. Dr. Ahmet Ömer İKİZ; Prof. Dr. Armağan İNCESULU; Prof. Dr. Nesil KELEŞ; Prof. Dr. Babür KÜÇÜK; Prof. Dr. Serkan ORHAN; Prof. Dr. Mehmet ÖMÜR; Prof. Dr. Nuri ÖZGİRGİN; Prof. Dr. Ozan Bağış ÖZGÜRSOY; Prof. Dr. Levent ÖZLÜOĞLU; Prof. Dr. Şenol POLAT; Prof. Prof. Dr. Gediz Murat SERİN; Dr. Levent SOYLU; Prof. Dr. Murat TURHAN; Prof. Dr. Ahmet URAL; Prof. Dr. Kürşat YELKEN; Prof. Dr. Orhan YILMAZ; Prof. Dr. Köksal YUCA; Doç. Dr. Meltem AKPINAR ESEN; Doç. Dr. Bora BAŞARAN; Doç. Dr. Tolgahan ÇATLI, Doç. Dr. Uygur DEMİR; Doç. Dr. Erhan DEMİRHAN; Doç. Dr. Mahmut DENİZ; Doç. Dr. Selmin KARATAYLI ÖZGÜRSOY; Doç. Dr. Ömer Afşin ÖZMEN; Doç. Dr. Kerem ÖZTÜRK; Doç. Dr. Adin SELÇUK; Doç. Dr. Ömer Tarık SELÇUK; Doç. Dr. Elçin TADİHAN ÖZKAN; Doç. Dr. Eren TAŞTAN; Doç. Dr. Murat TOPTAĞ; Doç. Dr. Aslı BOSTANCI TOPTAŞ; Yrd. Doç. Dr. Mazhar ÇELİKOYAR; Yrd. Doç. Dr. Denizhan DİZDAR; Yrd. Doç. Dr. Tevfik SÖZEN; Yrd. Doç. Dr. Selin ÜNSALER; Op. Dr. İlter DENİZOĞLU; Op. Dr. İldem DEVECİ; Op. Dr. Ömer Çağatay ERTUGAY; Op. Dr. Erkan ESEN; Op. Dr. Mahmut Ozan FINDIK; Op. Dr. Kerem Sami KAYA; Op. Dr. Pelin KOÇDOR; Op. Dr. Mehmet SÜRMELİ; Op. Dr. Süreyya ŞENELDİR; Op. Dr. Celal ÜNVER; Op. Dr. Ömer BİLAÇ kongremize teşrifleriyle bizleri onurlandıracaklardır.Son gelişmelere ilişkin videokonferanslar ve paneller bu yılki kongremizde yer alacaktır.

Kongremizde ayrıca gezgin, rehber ve yazar Coşkun Aral’ın görsel slayt ve videolar eşliğinde canlı rehberlik performansı; Prof. Dr. Mehmet ÖMÜR’ün IPHONE fotoğrafçılığı üzerine eğitimi ve “Anadolu ve Üzüm” konulu sunumu; çizer ve eğitimci Ferhat EDİZKAN’ın canlı eskiz ve portre çizim eğitimi; Prof. Dr. İbrahim HIZALAN “Rakamların, Sayıların, Takvimleri Tarihi” konulu sunumu; girişimci ve yazar Selda SUSAL SAATÇİ “Kahkaha Yogası” konulu sunumu ve canlı performansı; usta radyo yapımcısı ve deneyimli DJ Barış SELİMOĞLU (Dj Barthez) “SOLUKSUZ RİTİM” isimli performansı; müzisyen, tiyatro ve dizi oyuncusu Renan BİLEK “Aranjmanlar” isimli solo performansı; Deniz DOĞANGÜN (çello) ve Doğan DOĞANGÜN (kontrbas) kardeşler ile Ayça SANCAKZADE (keman), Özge METİN (keman) ve Başak ELKUTLU’dan (viyola) kurulu orkestranın canlı klasik müzik konseri; gitar-vokalde İlder Tokcan ve Cem Çakır, klayvede Gökhan Pişkin, bas gitarda Firuz Soyuer ve davulda Zafer Parlar ile, 60’lardan günümüze birçok blues, soul ve rock parçalarını yorumlayan Bebek Blues Band’dan canlı blues müzik konseri; müzisyen Engin YAVUZ “Engin Blues” isimli blues müzik grubu ile nefes kesen “BLUES KONSERİ” konukların beğenisine sunulacaktır. Kongremizde sergilenecek olan tablo ve fotoğraflar bağış karşılığında ilgilenen ve destekleyen katılımcılara takdim edilecek ve elde edilecek gelir KAÇUV (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı)’a bağışlanacak.

Bilim, sanat ve kültürün bütünleştiği, kapsamındaki İlkbahar-“4. Soluksuz Senfoni” , Yaz-“Yüz Plastik Cerrahi”, Sonbahar-“ Otoloji-Nörootoloji” ve Kış-“Baş-Boyun ve Larengoloji” konulu alt başlıklarıyla, “KBB’de Dört Mevsim” kongremizde buluşmak dileğiyle en içten saygılarımı sunarım.

Prof. Dr. Murat Karaman

Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin