6. Ulusal Cerrahi Onkoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
24 Şubat - 27 Şubat 2022

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Gloria Golf Resort

KONGRE WEB SİTESİ
www.cerrahionkoloji2022.org
DAVET
Değerli meslektaşlarım;

Pandemi nedeni ile değişen koşullar hem tıp dünyasını, hem de sosyal hayatlarımızı derinden etkiledi. Cerrahi Onkoloji Derneği kuruluşundan bugüne kadar 5 kongre gerçekleştirmiştir.

2020 yılında planlanan altıncı kongremizi; önce pandemi nedeniyle 2021 yılına ertelemiş, ardından Türk Cerrahi Derneği'nin talebi doğrultusunda 2022 yılına ertelemiştik.

Bu sırada 2019 yılında iki adet yüzyüze ve 2021 yılında iki adet online sempozyum gerçekleştirdik.

Biz sağlık çalışanları; hep birlikte büyük mücadele verdik ve vermeye de devam ediyoruz. Bütün dileğimiz Covid 19 salgınını geride bırakmak ve yüz yüze görüşüp, kucaklaşma imkanı bulabildiğimiz bir kongreyi 2022 yılında gerçekleştirebilmek.

Covid-19 ile mücadelede yorgun düşen siz değerli meslektaşlarımızı, asistanlarımızı ve hemşirelerimizi, Antalya'nın en güzel otellerinden birisi olan Gloria Golf Resort Hotel'de, iyi bir bilimsel içerikle birlikte, zengin bir sosyal program sunacağımız kongremize davet ediyoruz.

Kongre düzenleme kurulu adına sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Ali Ekrem ÜNAL
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Cem Kaan PARSAK
Kongre Genel Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.