6. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi-UTSAK 2021

KONGRE TARİHİ
10 Nisan - 11 Nisan 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.utsakcongress.com
DAVET
Değerli Araştırmacılar,

Daha önce Yalova, Bandırma, Şanlıurfa, Ankara, Hattuşa'da ve en son olarak da ONLINE olarak gerçekleştirilen kongrelerin devamı olan 6. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi (UTSAK), sizlerin destekleriyle 10 - 11 Nisan 2021 tarihleri arasında yine ONLINE olarak yapılacaktır.

Katılımcılar, 6. UTSAK Kongresine, sözlü bildiri ve poster sunum ile katılım sağlayabilirler. Devam eden COVID - 19 salgını sebebiyle tebliğler ONLINE olarak sunulacaktır. Sunumların tamamı kayıt altına alınacak ve kongreden sonra katılımcılar ile paylaşılacaktır.

Kongrede Tıp ve Sağlık Bilimlerinin tüm alt dallarında sözlü sunum ve poster sunumlar yapılabilecektir. Kongre sonunda ISBN numaralı olarak Kongre Özet Kitabı ve ISBN numaralı Kongre Bildiri tam Metin Kitabı yayınlanacaktır.

6. UTSAK kongresi, Akademik Teşvik hariç, Doçentlik kriterleri ve tüm akademik yükseltmelere uygun olarak yapılmaktadır.

Sizleri, 10–11 Nisan 2021 tarihleri arasında yapılacak olan 6. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi (UTSAK)’ne davet ediyoruz.

Poster sunum hazırlama kuralları

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.