6. Uluslararası ve 17. Akademik Geriatri Kongresi

KONGRE TARİHİ
16 Ekim - 20 Ekim 2024

KONGRE ŞEHRİ
Bodrum, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
La Blanche Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.akademikgeriatri2024.org
DAVET
Değerli meslektaşlarım ve Geriatri ile ilgilenen tüm sağlık çalışanı arkadaşlarım,

Bu yıl 16-20 Ekim 2024 tarihleri arasında La Blanche Island Otel, Bodrum’da gerçekleştirmeyi planladığımız 6. Uluslararası ve 17. Akademik Geriatri Kongremize sizleri davet etmenin heyecanını yaşıyorum.

Yıllardır sizlerin değerli destekleriyle düzenlediğimiz bu kongreler sadece geriatri alanındaki yeniliklerin değil; aynı zamanda gerek yurt içi gerekse yurtdışından katılan değerli hocaların tecrübelerinin paylaşıldığı, genç meslektaşlarımızın değişik alanlarda yaptıkları çalışmalarının tartışıldığı ve de hekimler arası dostlukların sağlamlaştırıldığı etkinlikler olup her yıl bilimsel ve sosyal açıdan bir şölene dönüşmektedir.

Kongrelerin, bilimsel kazanımlar yanında sosyal birlikteliği de sağlayan ortamlar olduğunu biliyoruz.

Programı hazırlarken birlikte çalıştığımız Kongre Bilimsel Kurulu’na, bizi her yönden destekleyen Akademik Geriatri Derneği Yönetim Kurulu’na ve organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçenlere sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Yaşlı sağlığı ile ilgilenen başta geriatristler olmak üzere, iç hastalıkları uzmanları, aile hekimleri ve uzmanları, nöroloji uzmanları, psikiyatri uzmanları, fizik tedavi uzmanları, hemşireler, fizyoterapistler, ergoterapistler, diyetisyenler ve sosyal hizmet uzmanları ile huzurevi ve bakımevi, palyatif bakım merkezi çalışanları ve yöneticilerinin kongremize katılımlarından mutluluk duyacağız.

Her sektörden geriatriye hizmet veren pek çok kişiyi bir araya getirerek hem bilimsel hem de sosyal olarak doyurucu bulacağınızı umduğum kongremize hepinizi saygı ve sevgilerimle davet ediyorum.

Bodrum'da görüşmek ümidiyle

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Zekeriya Ülger

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.