28. Uluslararası Katılımlı Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Kongresi

KONGRE TARİHİ
08 Nisan - 11 Nisan 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.ftr2021.org
DAVET
Saygıdeğer Meslektaşlarımız,

Türkiye Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Derneği olarak 8-11 Nisan 2021 tarihleri arasında çevrimiçi gerçekleştireceğimiz 28. Uluslararası Katılımlı Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Kongresi’nde sizlerle birlikte olmaktan büyük bir mutluluk ve onur duyacağız. Bu kongrenin pandemi koşullarında düzenlediğimiz son çevrimiçi kongre olması en büyük dileğimiz.

Kongremizi bu yıl farklı bir anlayışla organize ediyoruz. Temamız “Gelin Tartışalım!”. Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanında branşımız adına ne varsa konuşmayı, tartışmayı ve güncellemeyi hedeflemekteyiz. Fizik tedavi, tıbbi rehabilitasyon, algoloji ve romatoloji gibi temel alanlarımızdaki uygulamalarımızın yanı sıra geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamaları gibi tartışmamız gereken çok fazla konu olduğu açıktır. Uğraşmakta olduğumuz bu konular göz önüne alındığında en geniş alana sahip uzmanlık branşı olduğumuz konusunda şüphe yoktur. Doğal olarak bu durum çok farklı uygulamaları beraberinde getirmekte ve farklı ekollerden yetişen uzmanlarımız arasında ortak bir dil oluşturma ihtiyacı doğurmaktadır. Ana hedefimiz, branşımızın ilgi alanına giren tüm konuları objektif ve bilimsel bakış açısıyla değerlendirmektir.

Bilimsel veriler ve yılların deneyimleri ışığında her konuyu, hep birlikte tartışacağımız kongremizin branşımızın hak ettiği saygınlıkta gerçekleşeceğinden eminiz.

Gelin Tartışalım!..

Saygılarımızla

Prof. Dr. Kenan Akgün
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.