7. Uluslararası 11. Ulusal Ebelik Öğrencileri Kongresi

KONGRE TARİHİ
03 Mayıs - 04 Mayıs 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.eokcanakkale.com
DAVET
Saygıdeğer Meslektaşlarımız,

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik Bölümü tarafından Çanakkale' de gerçekleştirmeyi umduğumuz ancak içinde bulunduğumuz pandemi koşulları sebebiyle geçen yıl gerçekleştiremediğimiz kongremizi 3-4 Mayıs 2021 tarihleri arasında E-KONGRE olarak düzenleme kararı almış bulunuyoruz.

“Ebeler, geleceğe yön verir” temalı kongremizde, bilimsel yaklaşım ile güncel gelişmeler doğrultusunda yurt içi ve yurt dışından gelen ebelik mesleğinin değerli üyeleri ve alanlarında uzman konuşmacılar ile ebelik bölümü öğrencilerini buluşturarak, mesleki deneyim ve bilgileri paylaşmayı ve ebelik alanına katkı sunmayı amaçlıyoruz.

Ebelik mesleğinin güçlendirilmesi yolunda karşılıklı etkileşim ve iletişimi artırmak, iş birliği içinde olmak, birlikte hareket etmek, bilgi ve tecrübeleri paylaşmak amacıyla düzenlediğimiz kongremizde, çeşitli kurslar, konferanslar, oturumlar, sözel ve poster bildiri sunumlarına yer verilecektir.

Kongremizin bilimsel yönden zengin içeriği ile tüm katılımcıların beklentilerini karşılamasını ve güncel gereksinimlerine cevap verecek nitelikte olmasını hedefliyor, başarılı bir kongre olmasını diliyoruz.

Pandeminin devam ediyor olması ve kapalı salonlarda kalabalık grup toplantılarının risk arzediyor olması nedeniyle almış olduğumuz bu kararı anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. Önümüzdeki süreçte yine bir arada olacağımız fiziki kongrelerimizde buluşmak dileğiyle saygılarımızı sunuyor, tüm meslektaşlarımızı 3-4 Mayıs 2021 tarihlerinde online olarak düzenlenecek "7. Uluslararası 11. Ulusal Ebelik Öğrencileri Kongresi" ne bekliyoruz.

Doç. Dr. Ayten DİNÇ
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin