7. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
03 Eylül - 05 Eylül 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
deneyselhematoloji2021.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız ve Sevgili Öğrencilerimiz

Gaziantep’te 05 - 07 Haziran 2020 tarihlerinde, Gerçekleştirmeyi Planladığımız VII. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’ni tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 Pandemisi nedeni ile ileri bir tarihe ertelemiştik. Güncel gelişmeleri paylaşmak ve sizlerle olan etkileşimimizi canlı tutmak amacıyla VII. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’ni, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü ev sahipliğinde 03-05 Eylül 2021 Tarihinde Sanal Kongre Olarak Planladık

Kongremizde iç hastalıkları, hematoloji, onkoloji, immünuloji, moleküler biyoloji, genetik gibi temel, klinik ve uygulamalı bilimlerinden alanlarında uzman bilim insanlarını ve öğrencilerimizi bir araya getirerek interaktif bir ortam yaratmayı hedefliyoruz.

Kongremizde temel olarak kanser biyolojisi, akut ve kronik lösemiler, malign ve benign hematoloji, hematolojide temel ve klinik araştırmalar, lösemi genetiği, immunohematoloji, hedefe yönelik tedaviler, hücresel tedaviler gibi önemli ve güncel konuları ele alacağız

VII. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’nin temel ve klinik bilimler alanında çalışan bilim insanlarının araştırmalarına ve öğrencilerimizin vizyonlarına önemli katkılar sunacağına inanıyoruz.

Siz değerli Meslektaşlarımızı ve sevgili öğrencilerimizi de deneysel hematolojinin temel konularını en güncel hali ile tartıştığımız ve ilk kez düzenleyeceğimiz, değişik tecrübeler yaşayacağımız Sanal Kongremiz VII. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’ ne katılmaya davet ediyoruz.

Saygılarımızla.

Deneysel Hematoloji Derneği
Yönetim Kurulu Adına
Prof. Dr. Ali Ünal

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
Rektör
Prof.Dr. Yusuf Baran

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin