7. Uluslararası Katılımlı Lizozomal Hastalıklar Kongresi

KONGRE TARİHİ
25 Kasım - 27 Kasım 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.lizozomal2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Çocuk Beslenme Metabolizma Derneği ve Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Beslenme ve Metabolizma Bilim Dalı tarafından düzenlenen VII. Lizozomal Hastalıklar Kongresi’nin 25-27 Kasım 2021 tarihleri arasında çevrimiçi olarak gerçekleştirileceğini duyurmaktan büyük mutluluk duyarız.

Kongremiz, alanında yetkin konuşmacıların konferansları, uydu sempozyumları ve Lizozomal Hastalıklar alanında güncel konuların tartışılacağı oturumların olduğu zengin bir programa sahiptir.

Kongreye katkınızı farklı sponsorluklar, stant, kayıt ve uydu sempozyum desteği vererek gerçekleştirebilirsiniz. Siz değerli firmaları böylesine önemli kongremize destekçimiz olarak görmekten mutluluk duyacağız.

Katılımınız konusunda aldığınız kararı, bütçemizi yapabilmek amacı ile 15 Haziran 2021 tarihinde yapılacak olan çevrimiçi toplantıda bildirmenizi rica eder, kongremize sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Leyla Tümer
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.