8. Fırat Romatoloji Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
03 Eylül - 05 Eylül 2021

KONGRE ŞEHRİ
Malatya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.firatromatoloji.org
DAVET
Covid-19 çağı oldukça can sıkıcı devam etmektedir. Bu buhranlı zamanlarda, özlem duyduğumuz, dört gözle beklediğimiz rutinlerimizden birisi kongreler ve bu kapsamda bir araya gelmektir. Tedbirler, uygulamalar dikkate alındığında 2021 yazı sonunda bir nebze rahatlama olacağı umudumuzdur. Geçtiğimiz yıl hazırlıklarını yaptığımız, Malatya’da 14 Mart’da buluşma sözümüz vardı. Covid-19 pandemisi nedeniyle, sempozyuma 3 gün kalasıya randevuyu iptal etmek zorunda kalmıştık. Fırat Romatoloji Sempozyumu 03-05 Eylül 2021 tarihinde Malatya’da yapılacaktır. Gecikmeli de buluşmak, hasret gidermek üzere, Romatoloji ve romatizmal hastalıklar konularına ilgi duyan tüm hekim arkadaşlarımız davetlidir.

Bu sempozyumda temel hedefler: Romatizmal hastalıklarda farkındalık oluşturmak ve romatolojik hastalıklar ile bir şekilde teması olan Aile Hekimi, İç Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanı ve araştırma görevlisi meslektaşlarımızın romatoloji hakkındaki bilgilerini güncellemektir.

Türkiye Romatoloji Derneği ve Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Romatoloji Bilim Dalı’nın ortaklaşa düzenlediği bu sempozyum sırasında bölgemizde hizmet sunan Romatoloji Uzmanları ve alanında Dünya çapında değerli hocalarımızla bir araya gelme fırsatı oluşacaktır. Romatolojiye ve romatizmal hastalıklara ilgisi olan, bölgedeki tüm meslektaşlarımızı sempozyuma katılmaya ve bu vesile ile bir araya gelmeye davet ederiz.

Prof. Dr. Süleyman Serdar Koca

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.