8. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi-UTSAK 2021

KONGRE TARİHİ
25 Aralık - 26 Aralık 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.utsakcongress.com
DAVET
Değerli Araştırmacılar,

Daha önce farklı tarihlerde gerçekleştirilen kongrelerin devamı olan 8. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi (UTSAK), sizlerin destekleriyle 25 - 26 Aralık 2021 tarihleri arasında ÇEVİRİMİÇİ olarak yapılacaktır.

Bilindiği gibi bir yılı aşkın bir süredir dünyada etkili olan COVİD – 19 salgını hala devam etmektedir. Bu nedenle 8. UTSAK kongresi söz konusu pandemi sebebiyle yine ÇEVİRİMİÇİ olarak yapılacaktır. Kongre süresi boyunca sunumların tamamı kayıt altına alınacak ve kongreden sonra katılımcılar ile paylaşılacaktır.

8. UTSAK kongresinde, Tıp ve Sağlık Bilimlerinin alt dallarında SÖZLÜ ve POSTER sunumlar yapılabilecektir. Kongre sonunda ISBN numaralı Kongre Özet Kitabı ve Kongre Bildiri Tam Metin Kitabı yayınlanacaktır.

8. UTSAK kongresi, Doçentlik kriterleri ve tüm akademik yükseltmelere uygun olarak yapılmaktadır. Kongrede sunulan tebliğlerden sonra katılımcıların UTSAK web sayfasındaki adreslerine katılım sertifikaları tanımlanacaktır.

Dileyen katılımcılar, yurtdışında uluslararası bir yayınevi tarafından yayınlanacak olan kitapta bölüm için çalışmalarını gönderebilirler. Bu konuda mail ile veya kongre sekretaryasından detaylı bilgiler alınabilir.

Sizleri, 25–26 Aralık 2021 tarihleri arasında yapılacak olan 8. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi (UTSAK)’ne davet ediyoruz.

Prof. Dr. Zahide DOĞANAY

Dr. Ayşe YILMAZ

Düzenleme Kurulu Adına

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.